شرایط فروش مبل اقساطی در کرج اعلام شد

شرایط خرید مبلمان اقساطی در کرج در کلکسیون مبل آرش

شرایط فروش مبل اقساطی در کرج با بهترین موقعیت، تنوع بالا در کلکسیون مبل آرش کرج اعلام شد. شما تقریبا با هر شرایطی می توانید از این مجموعه کلیه مبلمان، سرویس خواب، میز ناهارخوری، کنسول، میز تلویزیون و سایر ملزومات چوبی منزل را با بهترین شرایط قسطی خریداری نمایید. اگر شما هم کرج زندگی می کنید و قصد خرید مبلمان دارید، می توانید با پس انداز پول خود، مبلمان موردنظرتان را قسطی بدون سود و کارمزد خریداری کنید.

 

شرایط فروش مبل اقساطی در کرج

ما با تحقیق بازار سعی کردیم برای کرجی های عزیز شرایط ویژه و البته ساده ای برای خرید مبلمان قرار دهیم. این شرایط بسته به اینکه شغل شما آزاد باشد یا دولتی متفاوت خواهد. پس برای آشنایی با شرایط فروش مبل اقساطی در کرج با ما همراه باشید.

اقساط بلند مدت در خرید مبلمان

مبل قسطی در کرج با شرایط عالی

مبل قسطی در کرج با شرایط عالی

مهمترین فاکتوری که ما در شرایط فروش قسطیمون قرار دادیم این هست که اگر اقساط مبلمان تا ۲۰ ماه باشد هیچ سود و کارمزدی روی مبالغ اقساطی لازم نیست بپردازید. این عالیه، چون شما می تونید با خیال راحت مبلمان موردنظرتون رو خرید کنید.

پیش پرداخت کم در خرید اقساطی مبلمان

فاکتور مهم بعدی این هست که شما می توانید با کمترین پیش پرداخت در کرج مبل بخرید. یعنی بین ۲۰ تا ۳۰ درصد فاکتور را نقدی پرداخت کنید و مابقی رو می تونید با ۲۰ ماه قسط بدون سود و کارمزد پرداخت کنید.

خرید مبلمان قسطی با چک و سفته

ضمانت پرداخت اقساط برای افراد در شغل های آزاد و دولتی متفاوت است.

مبلمان کلاسیک و سلطنتی قسطی در کرج

مبلمان کلاسیک و سلطنتی قسطی در کرج

اگر دسته چک صیادی دارید می توانید با آن نسبت به تسویه اقساط مبلمان اقدام کنید. اگر هم دسته چک ندارید، می توانید از سفته استفاده کنید. البته کسانی که سفته به جای چک می دهند، باید مبالغ را هر ماه برای ما واریز کنند. و البته یک ضامن چک دار که در کرج باشد و معتبر باشد معرفی کنند.

دیگه شرایط از این راحت تر. کارمندها هم با همون دسته چک کارمندیشون می تونن خرید کنند.

خرید مبلمان در کرج بصورت اقساطی با هر شرایطی

ما آماده ایم شما را با هر شرایطی که دارید به مبلمان موردنظرتان برسانیم. پس برای خرید مبلمان قسطی در کرج همین حالا اقدام کنید.

کلکسیون مبل آرش بازار مبل کرج با شرایط اقساطی مبلمان

کلکسیون مبل آرش بازار مبل کرج با شرایط اقساطی مبلمان

کلکسیون مبل آرش یکی از بزرگترین بازار مبل های کرج با دو طبقه ۸۰۰ متری واقع در بلوار چمران آماده خدمت رسانی به شما همشهریان گرامی است.

 

 

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس